Kvalitné betónové potery

Betónové potery

Naša Firma ponúka zrealizovať kompletnú dodávku a zhotovenie betónových poterov.

Potery pre podľahové kúrenie

Spľňame najvyššie kvalitné kritéria s využitím najmodernejšej techniky a v normovaných pracovných postupoch, spoločne s prijateľnými cenami.

0 rokov

Od roku 2007

+0

realizovaných zákaziek

+0m2

za deň

Potery

Poter na podlahové vykurovanie je najlepším riešením, ak vykurovanie vašej stavby plánujete riešiť podlahovým kúrením. Podlahové kúrenie je vhodné používať len v dobre izolovaných domoch a preto aj kvalita betónovej podlahy je obzvlásť dôležitá. O kvalite našich poterov sa môžete presvedčiť v sekcii potery.

Spádový poter
Betónový poter
Ekostyrén poter
Poter na kluč

S otázkami, bez váhania obráťte sa na nás.

Radi Vám poskytneme ďalšie informácie a cenovú ponuku na potery.

Betónové Potery

Už 20 ročná overená kvalita a tvrdosť betónu zaručuje ich 99%-nú spoľahlivosť. Betónové potery sa aplikujú pomocou čerpadla Brinkmann. Tieto potery sa dopravujú strojom na miesto určenia. Betónové potery sa finálne hladia ručne.

Betónové potery a podľahové kúrenie

Betónové potery na podlahové vykurovanie je najlepším riešením, ak vykurovanie vašej stavby plánujete riešiť podlahovým kúrením. Podlahové kúrenie je vhodné používať len v dobre izolovaných domoch a preto aj kvalita betónovej podlahy je obzvlásť dôležitá.

Výhody klasických betónových poterov

Už 30 ročná overená kvalita a tvrdosť betónu zaručuje ich 99%-nú spoľahlivosť. Betónové potery sa aplikujú pomocou čerpadla Brinkmann. Tieto potery sa dopravujú strojom na miesto určenia. Betónové potery sa finálne hladia ručne.

Spádový poter

Sú betónové potery sťahované do spádu. Spádové potery sa dobre uplatňujú najmä v garážoch, v objektoch so šikmými strechami, balkónoch, terasách, v bytovej výstavbe s plochými strechami. Spádové potery sa aplikujú aj na plochých strechách so zelenou strechou.

Garáže - Terasy - Šikmé strechy

Tieto spádové potery sú veľmi dôležité hlavne pri aplikácii. Musia sa dodržať presné technologické postupy spádových poterov z hľadiska odtoku dážďových vôd. Podľa rozmerov plochy sa spádové potery aplikujú v percentuálnom rozmedzí spádov od 1% až do 10%.

Ekostyrén poter

Predstavuje ľahký betón zložený z cementu. Ekostyrén poter je zmes cementového betónu, a drť penového polystyrénu. Ekostyrén je 12x ľahší ako betón a má 30x lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako klasický betón. Dá sa aplikovať v spádoch aj v rovine.

Kompletne zabezpečíme Vám poter vrátane materiálu!

Potery pre Vás

Potery na podlahové vykurovanie je najlepším riešením, ak vykurovanie vašej stavby plánujete riešiť podlahovým kúrením. Podlahové kúrenie je vhodné používať len v dobre izolovaných domoch a preto aj kvalita betónovej podlahy je obzvlásť dôležitá.

Diletácie

Je to pružný materiál, ktorý prenáša rozmerové zmeny poteru. Je zvlášť dôležité pri podlahovom kúrení. Diletačná páska je neoddeliteľnou súčasťou pre vyhotovenie poteru. Je vhodná na všetky druhy podláh.

Plastifikátor

Je to prísada do betónového poteru. Pri aplikácii na podlahové vykurovanie sa pridávajú plastifikačné prísady. Tieto prísady vytláčajú z betónového poteru vzduchové póry, ktoré by zabránili rýchlemu ohrevu betónovej platne. Betónový poter sa rýchlejšie prehrieva ako bez prísad. Zväčša tieto plastifikačné prísady zvyšujú pevnosť betónového poteru.

PP vlákno

Ďalšia osvedčená prísada do betónového poteru je polypropylénové vlákno. PP vlákno zabraňuje tvorbe mikrotrhliniek v betónových poteroch. Osvedčili sa aj ako náhrada sieťov KARI v betónových poteroch.

Kontakt

S dalšími otázkami, prosím, bez váhania obráťte sa na nás. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie a cenovú ponuku na potery. Vopred Vám ďakujem za Váš záujem a teším sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

0903/930-829

Adresa: Vojtech Gombos, Trstice 1111, 925 42